ROLETY ZEWNĘTRZNE DK-PROF

Rolety elewacyjne – DK-RZS, DK-RZP, DK-RZO

DK-RZS, DK-RZP, DK-RZO

Firma DK-PROF oferuje nie tylko wysoką jakość, ale także szeroki wybór kolorów i systemów rolet elewacyjnych. Rolety elewacyjne przeznaczone są głównie do stosowania w istniejących budynkach, ale można je zastosować także w nowobudowanych obiektach. Skrzynka rolety elewacyjnej montowana jest od strony elewacji budynku – bezpośrednio na niej lub we wnęce okiennej. Skrzynka rolety elewacyjnej, w zależności od indywidualnych preferencji może być:

– okrągła – w systemie DK-RZO,
– półokrągła – w systemie DK-RZP,
– pięciokątna,
– w systemie DK-RZS.

Różnorodność kształtów skrzynek rolet elewacyjnych daje możliwość indywidualnego dopasowania rolety do charakteru elewacji budynku. W połączeniu ze sprawdzonymi i niezawodnymi rozwiązaniami technicznymi tego systemu, rolety elewacyjne spełnią oczekiwania klientów o wysokich wymaganiach architektonicznych, jak również poszukujących nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Klapa rewizyjna umiejscowiona jest w skrzynce na zewnątrz budynku, co pozwala na konserwację i serwisowanie rolety bez zakłócania prywatności domowników. komarW systemach DK-RZO, DK-RZP, DK-RZS oferujemy również wersję z moskitierą zwijaną wraz z roletą.

Sterowanie ręczne

Sterowanie automatyczne

Rolety zewnętrzne mogą być wyposażone w napędy kablowe lub radiowe. Oba rodzaje napędów dostępne są z opcją detekcji przeszkód. Rozwiązanie to przy zastosowaniu wieszaków samoblokujących zatrzymuje pracę napędu w przypadku zidentyfikowania nieprawidłowości np. przedmiotu pozostawionego na drodze opadającego pancerza rolety. Elementy wyposażenia rolet DK-PROF umożliwiające sterowanie automatyczne.