O nas

Firma Vetrex już od ponad 10 lat zajmuje się sprzedażą oraz montażem okien i drzwi. W swojej ofercie posiadamy produkty znanych i cenionych marek, chociaż to właśnie okna firmy Vetrex są niejako naszym produktem firmowy – jesteśmy autoryzowanym salonem w Piotrkowie Trybunalskim.

W naszej ofercie znajdziecie okna premium, które charakteryzuje największy standard energooszczędności, bezpieczeństwa, ciszy i estetyki. Zajmujemy się także drzwiami garażowymi firmy Wiśniowski, które przeszły pozytywnie rygorystyczne normy pod względem odporności na działanie wiatru, przenikania wody czy przepuszczalności powietrza. Oferujemy także szeroki wybór drzwi metalowych, drzwi drewnianych i aluminiowych. W naszej ofercie znajdą się także rolety zewnętrzne, rolety fasadowe oraz parapety.
W autoryzowanym salonie Vetrex w Piotrkowie Trybunalskim możesz liczyć na fachową poradę u wyszkolonych sprzedawców. Ponadto posiadamy wyspecjalizowane ekipy monterskie, pracujące tylko na profesjonalnym sprzęcie.

Wierzymy, że produkty zakupione u nas i zamontowane przez naszych doświadczonych pracowników, zapewnią komfort, bezpieczeństwo i ciepło w całym domu. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Nadal masz pytania?

Zostaw nam swój numer telefonu, a nasi specjaliści oddzwonią do ciebie aby Ci pomóc